1 / 2
TROPOLNI AVTOMATSKI OSIGURACI
150 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 10:34

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM NOVI TROPOLNI AVTOMATSKI OSIGURACI, ,RAZLICNI AMPERAZI, MULTI 9, KAKO I SIGNALNI SIJALICA OSIGURAC.

inf na tel 075 465 868

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070795585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам