1 / 1
Возач на товарно возило
По Договор
19.05.2023 13:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Реномирана транспортна компанија, Сана Транс - Скопје, има потреба од професионален и одговорен возач за меѓународен збирен билатерален транспорт и транспорт за трети земји.

Потребни квалификации:
- Најмалку 2 (две) години работно искуство во областа,
- Возачка дозвола од Е категорија,
- Лиценца за возач,
- Електронска возачка картица.

Лични вештини и способности:
- Професионалност и одговорност,
- Лојалност,
- Флексибилност,
- Енергичност,
- Снаодливост,
- Упорност.

Познавање на Англиски или Германски јазик ќе се смета за предност.

Аплицирајте на: 070/253-178.
Лице за контакт: Борче

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Сана Транс ДООЕЛ
ул. Методија Шаторов Шарло бр. 6/2
Потврден огласувач
070253178
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам