1 / 1
Opel Frontera 2.2 16V
250 €
Цената е фиксна
07.04.2021 09:17

Гостивар / Гостивар

4 Fellgi 16' + Solidni Gumi letni
I drugi Rezervni delovi za Opel Frontera

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам