1 / 6
Delovi za Fiat Stilo 1,9 jtd se stovi treba
По Договор
09.05.2023 21:42

Кратово

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2017

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Prakjame ipo kargo niz cela MK delovi iza sedna i karavan se stovi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам