1 / 6
Delovi za Pezo 206 1.9 D i 1.4 HDI
По Договор
11.06.2020 21:18

Кратово

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2018

Сила на моторот:

7 kw / 10 ks

se stov treba prakjame ipo kargo niz cela MK

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам