1 / 7
NARAKVICA PARACORD COBRA
400 МКД
18.06.2022 16:19

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvam narakvici paracord - cobra pletka.
Izraboteni se od paracord (padobransko jaze) i zakachalka od nergjosuvachki chelik

Категорија: Часовници и Накит / Останато

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075410336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам