1 / 1
Baram vozac za brotce-katamaran vo Ohrid
1 €
18.11.2019 10:22

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram vozac za brodce-katamaran vo Ohrid so vozacka za upravuvanje so ploven objekt. Plata po dogovor-solidna. Informacii na tel.075626218

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Apartmani Jovan Ohrid-strog centar so garaza
Partizanska 3
Потврден огласувач
070391583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам