1 / 12
EXTRA STAN VO KICEVO
49.000 €
Цената не е фиксна
19.03.2021 13:13

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

3 кат

Stanot se naoga vo zgradata Crn Bor na ulica Mara Ugrinova Gina , na 3 kat, so zapadna orientacija , vo sredinata na zgradata, i e relativno topol stan. Rastolaga so kujna, dnevna so trepezarija, spalna, spaiz ,kupatilo , hodnik , terasa i podrum od 7m2 , so sopstven parking.


Za poveke informacii na tel 078-345-597

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
076480810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам