1 / 9
Volkswagen LT 35
8.500 €
Цената не е фиксна
11.09.2020 08:24

Виница / Виница

Prodavam Volkswagen LT 35 vo odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zvonko
Потврден огласувач
071919683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам