1 / 1
Правни услуги
1 МКД
12.03.2020 09:34

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вршиме секаков вид на:
-Регистрација на фирми Тп,ДОО,ДООЕЛ
-Истапување на содружник,основач,управител
-Преобразба на друштвото од една во друга форма
-Зголемување на основната главнина
-Промена на назив,седиште,претежна дејност
-Основање подружница
-Стечај
-Ликвидација
- Изготвување на секаков вид договори

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Адвокатцки услуги

Се продава од:

aleksandra
Потврден огласувач
078367764
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам