* ПЛАЦ ОД 597м2 *
По Договор
07.06.2021 09:34

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

597 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац со површина од 597м2.Локација непосредно до каналот,во близина на градот.


Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Кавадарци-недвижности
Потврден огласувач
078/410-775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам