Декоративни термопанели
1 МКД
Цената не е фиксна
14.10.2018 18:07

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Разубавете го вашиот дом со нашите 3D декоративни термопанели.
Овие термопанели се водоотпорни,истите имаат многу голема изолациска моќ.
Заменуваат ѕид од 65 цм,изработени се од полиуретан,многу лесни за монтажа,
и се фарбаат со поликолор.Димензија на панел 116x50 цм.
Телефонски број:075/376-948

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075226145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам