1 / 6
Dalecinska komanda KENWOOD RC-552E
300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2022 20:54

Аеродром / Скопје

Prodavam NOVA NEUPOTREBUVANA!!!Dalecinska komanda za HI FI i SISTEM KENWOOD RC-552E nova kako na slikata cena 300 den

INFO , mobil : 070-854-001
Viber : 070-854-001

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

GRIGORY
Потврден огласувач
070854001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам