1 / 4
POWER STREACH ROLLER ZA STOMACNI \\\ Runners ///
750 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
17.03.2020 15:21

Струмица / Струмица

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Од секогаш сте сонувале за абдоменална дифиниција на Вашето тело а тоа може да го добиете само со Power Streach Roller.
Оваа справа помага во дефинирање на мускулите во градите, рамената, грбот и рацете. Така конструирана да може да се чуствувате удобно додека вежбате, а гумените тркала безбедност при оформување на Вашето совршено тело.
Производ кој што можете да го поставите таму каде што вам најногу Ви одговара за да се чуствувате удобно при вежбањето.

Достава 2-3 работни дена.


www.runners.mk

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Се продава од:

Runners MK
Потврден огласувач
078470470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам