1 / 12
КУЈНСКИ СЛИКИ / IMAGES KUZHINA / KITCHEN IMAGES
42 €
Цената не е фиксна
04.01.2023 13:16

Гостивар / Гостивар

Montirame kujnski satklo so slika na vašiot izbor. So visoka kvalitetna slika od 300dpi.
-Staklo od 4 mm i slika 69 eu m2 /// 42 eu metar (100*60)
-2 staklo po 4mm i slika 95 eu m2 /// 57 eu metar (100*60)
-Staklo od 6mm i slika 95 eu m2 /// 57 eu metar (100*60) -Kaleno staklo 6mm i slika 125 eu m2 /// 75 eu metar (100*60) -Kaleno staklo 8mm i slika 215 eu m2 /// 129 eu metar (100*60) -Za poveke inf: +38971 740 043

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

3d LIDER SELAM
SretkoKrsteski
Потврден огласувач
071740043 070555569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам