1 / 2
15.6 LCD ekran za laptop so neonka
2.500 МКД
Цената не е фиксна
30.11.2020 11:05

Штип / Штип

poloven odlicen kako nov 15.6 so neonka

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Антон Панов бр.5
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

Procesori i5 i7 LGA 1155 1150 1151 i dr cpu

1 МКД

AKCIJA Wifi Kamera Kameri so montaza i SD Kartica

2700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам