1 / 1
KERAMIDI POLOVNI
1 МКД
02.11.2022 11:37

Карпош / Скопје

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Informacii na tel. 071 336 002 Mihajlo

Poradi rekonstrukcija na krov na kolektivna stanbena zgrada (izgradena 1965 godina) i prepokrivanje so lim, se podaruvaat besplatno (0 denari) polovni keramidi vo povrsina od 400 M2.ili priblizno 6500 parcinja keramidi.

Lokacija: Ul. Gigo Mihajlovski br.9/1-10
Google maps: https://goo.gl/maps/z51PEjwpq6qZYQZ77

Informacii na tel. 071 336 002 Mihajlo
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
071363363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам