1 / 3
BATERIJA BA-750 SONY ERICSSON XPERIA
1 МКД
13.09.2021 18:27

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam originalna baterija BA-750 za xperia sony ericsson. Baterijata e izvadena od iskrsen telefon.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

...
Потврден огласувач
072223643
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам