1 / 1
Logovardi 5000 m2
1 €
12.03.2023 18:50

Битола / Битола

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva 5000 m2 izleguva na dva pata
Tel za informacii.075 937 873

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
072625628
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам