1 / 1
Alfa Romeo 159 1.8benzin 2007g
1 €
14.05.2022 20:37

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 159

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Alfa Romeo 159 1.8 benzin
Z18XER-motor
-kolata se prodava na delovi ima se za nea
*javete se na 070 509 350

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам