1 / 12
АПАРТМАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ОХРИД ДО ЕЗЕРО!!
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 16:33

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

29 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2003

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Партизанска 10 / 10

Изнајмувам АПАРТМАН во строг центар на, Охрид до Езеро. На ул. Партизанска бр. 10 на втор кат со лифт Комплетно опремен, WIFI, приватен паркинг.
тел. за контакт:
+389 75 268 638
+389 77 541 463

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ѓорѓија
Потврден огласувач
0038975268638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам