1 / 8
Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo
25.950 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 05:56

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

61 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

285 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Љубен Иванов бр. 54 Штип

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 м2 ПЛУС помошна просторија (шупа 6 метри на 4 метри). Се наоѓа до големата болница во Штип. Вкупната површина е 285м2. Локацијата е одлична со пат до дворот и на пет минути од центарот на градот. Можна е замена за стан или дуќан во Скопје. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Elvin
Потврден огласувач
071555479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам