1 / 10
SENNHEISER XSW-1-825-B Vocal Set
280 €
26.09.2020 11:07

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV BEZZICEN MIKROFON SENNHEISER XSW-1-825-B Vocal Set

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Muzicki Instrumenti
Потврден огласувач
075636870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам