1 / 1
БАГАЖНИК-кровен
1.200 МКД
Цената е фиксна
04.12.2022 07:27

Охрид / Охрид

кровен багажник за повеке типови на возила се подесува по ширина висина

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Багажник

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам