Logo

Bubica Prisluskuvac so SIM tehnologija Apple bubici

Број на оглас: 2460122 | Објавен на: 13.11.2019, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 499 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Ова е прислушкувач уред (bubica)за било кој простор.Прислушкувачот може да се скрие во торба,гардероба,стан,куќа,под работна маса,кола,да се стави на деца и миленичиња и др.Може да се користи како бешумен аларм во стан,канцеларија или кола и секогаш ке знаете кој и што точно зборува во таа просторија.На сликите се прикажани повеке типови на модели кој ги имаме сите на лагер, во секое време може да не исконтактирате за да ви доставиме до вашата адреса.

Како работи ?

На 2 начина и тоа:

1.Во прислушкувачот се става SIM картичка (број) за мобилен телефон,било која мрежа.Одалечете се колку сакате,ограничување нема .
Кога прислушкувачот ( бубицата) која работи со активација на глас,се активира со звук од само 45 децибила(најмал шепот),кога уредот ке се активира тогаш ТОЈ САМИОТ КЕ ВИ ЅВОНИ и врти на вашиот број,вие само го прифаќате позивот и слушате.

2.Кога уредот работи во мод на ПОЗИВ,со вашиот мобилен ВИЕ ГО ВРТИТЕ ТОЈ БРОЈ кој што го имате ставено во прислушкувачот и уредот автоматски,потполно бешумно се активира и вие слушате се што се случува.Од тој момент вие слушате разговори каде што го имате поставено.

Можете да слушате разговори во било кој момент без ограничување на било кое место од земјата.Можете и да ги снимате разговорите .Дометот е неограничен затоа што со уредот комуницирате преку мобилна мрежа.Технички карактеристики:
Прислушкувачот е компатабилен со сите SIM картички на сите оператори
Домет на микрофоните: 14m во нормално растојание
Звукот е кристалено чист и голем домет на микрофоните.
Најквалитетниот прислушкувач на пазарот
Stand-by траење на батеријата: 12-15 дена
Непрекинато слушање : 11 часа
Димензија: 3,1 x 1,2cm

Цената на произвoдите e различна во зависност од тоа за каков модел се работи, за моделот што е објаснет во текстот на кој принцип функционира цената е 45 evra.

СОВЕТ: Ставете нова картичка која само вие ке го знаете бројот и на тој начин само вие ке можете да слушате разговори.Поради цените на телефонските позиви одберете оператор кој има бесплатни минути и на тој начин ке слушате се бесплатно и неограниччено.Нашето 5 годишно искуство говори за нашите успеси.

Производот е исклучиво за интерна употреба.

Za polesno prebaruvanje: Prisluskuvac, bubica, bubici ,bubacka,buba,nokia , prisluskuvaci,iphon,samsung,htc,sigurnost

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Nikolce

Потврден огласувач