1 / 2
ALCATEL NOV Baterijata trae 4-5 dena
600 МКД
Цената е фиксна
31.07.2022 11:17

Охрид / Охрид

Марка:

Nokia

Модел:

Nokia 1800

Боја:

Gold

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

1.ALCATEL telefonot e PRODADEN!!!
2.NOKIA 1800-telefonot e nov,mnogu malku e koristen zatoa sto e KODIRAN.Kombinacija na zlatna i crna boja,kako na slikata,baterijata trae minimum 5-6 dena.
Cena = 600 den.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078261499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам