Se baraat kelnerki i kelneri za rabota vo kafic
1 €
29.09.2022 13:45

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram kelnerki i kelneri za rabota vo kafic vo Tc Biser za podetalni informacii javetese na tel.078359611

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Deki
Потврден огласувач
078359611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам