1 / 2
4 dramoj ili vajlaci za konica minolta bizhub c253
По Договор
29.01.2022 20:40

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

4 dramoj ili vajlaci so se developer za konica minolta bizhub c253.
Vajlacite se novi nekoristeni.
Cena 600 evra komlet.
Posebno vo boja 200evra . A crniot 150 evra

Lice za kontakt 075458791 - Marina

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075458790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам