1 / 12
КЛУБ МАСИЧКИ
По Договор
09.09.2022 21:14

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Изработувам трпезариски маси со димензии:
160 x 90 + 40
Изработувам и клуб масички со димензии:
120 x 70
А можи и по ваш избор на димензии и боја
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075-950-614

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
075950614
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам