SE PRODAVA NIVA VO MEANCI
1 МКД
09.01.2019 21:23

Виница / Виница

Квадратура:

4560 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава Нива од 4560m2 во Месноста Меанци на патот Виница-Берово одма позади бензиската пумпа ЕЛГО.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Blagojco
Потврден огласувач
071447510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам