1 / 11
Кетеринг услуги Одисеја 076210032
450 МКД
21.07.2021 14:20

Аеродром / Скопје

Почитувани,
Ресторан Одисеја врши кетеринг услуги по цена од 400 ден. по особа.

☆☆ МЕНИ 450 ден ☆☆

Свежи салати

Крем салати: пилешка, француска

Повеќе видови на Канапеи : со печеница,кулен,свински врат,зеленчук,млечни производи

Ордевер топол: поховани зденки,велшки крокети,поховани тиквички,пирошки.

Ордевер ладен :
Свински врат,печеница,кулен,свинска шунка,пилешки гради,кравји кашкавал,овчо сирење, урнебес салата, ладни увијачи (со печеница,свински врат, кулен)

Месо на боцка: бомбици,мини ражничи,пилешки ролат со зеленчук, пилешки прсти.

Лиснати кифли

* Достава,декорација,сервирање прибор,собирање и пакување на храната се вклучени во цената.

* Изнајмување келнер - 700 ден/3 часа, секој нареден час 200 ден.

*Можност за изнајмување на конопои, маси и столови.

* Напомена : кетерингот се прави за најмалку 20 особи, а највеќе 120 особи.

Тел. за контакт: 076-210-032

Повелете ве очекуваме !

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076210032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам