1 / 4
Passat 1998 1.9tdi 110ps
1 €
26.06.2020 08:41

Гостивар / Гостивар

Passatot e vo odlicna sostojba na austriski tablicki
bideejki ne se carini se rastura na delovi
Sekoj del na nego e ispraven
Novi farovi angel so lupa i stopovi
Perfekten motor
turbina
zamaec set
i mn dr delovi
Info 078/549-354

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Gostivar
Потврден огласувач
078549354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам