1 / 12
Delovi za velosiped shimano deore xt
1.400 МКД
13.05.2023 09:49

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Se prodavaat delovi za velosiped
menjaci predni zadni
shimano deore xt, xtr
shalteri slx
kolcinja
Za poveke raboti i sliki mozete na Facebook stranata: Fuga bikes
stemovi
....

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dzunejd
Потврден огласувач
070335214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам