1 / 1
Se prodavaat 6 novi drveni stolovi i klub masa Ohrid
5.000 МКД
Цената не е фиксна
25.11.2020 14:47

Охрид / Охрид

Se prodava klub masa 5000 den, nova so staklo.
Stolovite se prodadeni

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
077 63 00 34
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам