1 / 2
Integralno koloAD724
350 МКД
07.05.2021 05:59

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Se prodava novo integralno kolo Ad724 ,nameneto za video konvertori

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070392361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам