1 / 7
Moderen stan za izdavanje Apartment for rent
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.02.2023 13:27

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1986

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Партизанска 87-12

### Слободен за изнајмување од 25.01.2023 ###

Се издава неодамна реновиран, модерно уреден двособен стан со услови за престој до четири лица, во зграда во Петте згради наспроти Веро во близина на Новиот Пазар.

Станот има голема светла дневна соба со трпезарија, комплетно опремена нова кујна, спална, два балкони, и ново купатило.

Станот е опремен со клима уред, нов ЛЦД ТВ, ДВД плеер, WiFi кабелски интернет, машина за перење, машина за миење садови, правосмукалка, пегла/даска за пеглање, фен, кафемат, микробранова печка, будилник... - односно се' што е потребно за краток или подолг престој.
-----------------------------

We offer for rent a recently renovated, modernly decorated apartment with one bedroom, suitable for accommodation of up to four people, near the Vero Supermarket in Nova Bitola (near the Hospital) .

The apartment has a large, sunny and spacious living room with a fold-out sofa bed, a dining room, one bedroom with a king size bed (also divisible in two separate beds) , two balconies, a completely furnished new kitchen, and a new bathroom with a bath tub.

The apartment is equipped with an air-conditioner, new LCD TV, DVD player, WI-FI hi-speed internet, washing machine, coffee maker, electric kettle, iron/ironing board, dishwasher, microwave oven, vacuum cleaner, hair dryer, alarm clock... etc - in other words - everything you might need for a shorter or a longer stay in Bitola.

Rent availability
From January 25th 2023 onwards

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Tina
Потврден огласувач
070395175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам