1 / 12
IPHONE SERVIS - BATERIJA ZA IPHONE 7 6S+ 6S 6+ 6 5SE 5S 5G
По Договор
15.08.2018 23:11

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Професионален, најстручен, најсигурен и најевтин сервис
за Вашиот мобилен телефон.

Професионален сервис за iPhone 📱
- Промена на екран за 7 Plus, 7, 6S Plus, 6S, 6 Plus, 6, 5S, 5C, 5G, 4S, 4G.
- Решавање на хардверски дефекти.
- Сервисирање на iPhone-и што не се вклучуваат, оштетени од течност, механички или струен удар, проблеми со полнење.
- Промена на чип за напојување.
- Промена на батерија, слушалка, микрофон, бузер, камера, свичови, копче за вклучување, хоме копче, флетови, чипови.
- Промена на тач и екран на сите iPad.

Инфо. 11ч - 20ч

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

GPS SERVICE
Потврден огласувач
077821251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам