1 / 1
Касета SHIMANO Deore XT CS-M770 11-34
3.500 МКД
04.01.2023 21:45

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

НОВА! За 9 брзини.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Gorjan
Потврден огласувач
074202731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам