1 / 2
Волан Easton EA50 и стем Merida I.K.E.
15 €
04.01.2023 21:45

Скопје Центар / Скопје

Easton EA50: 580x25.4
Merida I.K.E.: 110mm
Цена: 900ден за комплет

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Gorjan
Потврден огласувач
074202731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам