1 / 11
Iznajmuvame Nov Dvosoben Stan vo centarot na Ohrid
1 МКД
21.09.2022 12:24

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2006

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dimitar Vlahov 57A/14

Se iznajmuva na turisti i (Kirija van sezona) nov i luksuzno opremen dvosoben Apartman/ Stan Konfor klasa 50m2/ kapaciteta 5 do 6 osobi vo centarot na Ohrid, vednas do Opstina Ohrid na 1 min. od ezeroto / dnevna, spalna so francuski i edinacen lezaj, kompletno opremena kujna, trpezarija, kupatilo so masina za perenje alista, golema terasa, besplatan parking so cip rampa, internet / Vi-Fi/, klima i tn..
Podetalno 075665426 i 076501103
Cena po dogovor, od 1000 do 3000den

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zorica
Потврден огласувач
076501103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам