1 / 12
shator , masa,stolica i konjopoji
1 €
02.06.2019 09:45

Автокоманда / Скопје

se izdavaat pod naem shatori , masi ,stolcinja i konjopoji za site svecenosti , nastani ( eventi ) prezentacii i seminari
https://www.facebook.com/partytenda/?fref=ts
info za kon: 078 703763 Goran

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Агенции за организирање свадби

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
004793960664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам