1 / 1
Investitor-preduzimav bara zemjiste za gradba
1 €
22.11.2022 15:38

Карпош / Скопје

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Инвеститор-Предузимач бара земјиште,плац или барака за изградба на станбена зграда во центар,тафталиџе,хром,влае

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

meto
Потврден огласувач
078399616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам