1 / 12
PESKARA
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 10:08

Крива Паланка / Крива Паланка

INDUSTRISKA PESKARA PROIZVODSTVO SOP KRSKO VO PERFEKTNA SOSTOJBA IMA RABOTENO 50 CASA

TEL 071 220667 ZORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Zoran
Industriska bb, Gramage Kriva Palanka R. Makedonija
Потврден огласувач
071220667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам