1 / 12
vikendici baraki kuki garazi kontejneri kontejner
1 €
Цената не е фиксна
29.08.2019 19:38

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

samo za 15 dena vaseto stanbeno prasanje ke bide reseno vikendkuki po evropski standardi kenpanel e lider na nasiot pazar i posiroko proizvodite se so sekoja dimenzia na istite imame i certifikat po evropsi model za pojse iformacii javetese kaj nas natee 070706116 078360713 vep strana www.kenpanel.mk

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

ken panel
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам