1 / 4
PATRIOT Box Office media-player! so HDD Se Prodava!
3.000 МКД
Цената е фиксна
19.08.2022 14:25

Прилеп / Прилеп

Se Prodava glanc NOV! media player PATRIOT
Made in USA (original)/Ne e kopija.
Rezulucija na slika vo Full HD, instalirana Profi muzicka karta za besprekoren zvuk.
Ekstra izlez za optika USB port gi cita ama bash site formati.
Sostojba na uredot 10/10 GANC! So moznost za Povrzuvanje na Vi-Fi konekcija

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

Се продава од:

Ljupco Hi-Fi*Meta-Audio
Потврден огласувач
070208303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам