1 / 11
BIDI FIT ORGINALNI ORBITREK SPRAVI SAMO KAJ NAS
12.990 МКД
25.12.2021 08:52

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

https://bidifit.com/

http://toplife-bikes.com/product/cross-trainer-tl-003-al/
* Нарачај на 070609659 * 7 различни фукнции * Прилагодлив отпор * 1 година гаранција * * Достава низ Македонија *
NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA
UL.ZELEZNCKA (SEGA JORDAN MIJALKOV) BR.2


SITE SPRAVI SE SO 1 GOD GARANCIJA(OD OVLASTEN SERVIS)

070609659 02/6121-100

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

BidiFit Velosipedi
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам