Logo

КОСАЧКА ,КОСАЧКИ,KOSACKA ZA TREVA 5,5 K.SILI

Број на оглас: 2475225 | Објавен на: 14.08.2019, 09:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 35.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


АГРОТЕХНИКА ИСТОК ВИ НУДИ КОСАЧКА НА БЕНЗИН
ОПИС
-МОТОР БЕНЗИН 5,5 КОЈНСКИ СИЛИ 4ТАКТЕН
-ШИРИНА НА КОСА 90 САНТИМА
-ТЕЖИНА 57КГ
-БРЗИНИ 1 НАПРЕД
ИНФОРМАЦИ НА ТЕЛЕФОН 071/367-690

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  AGROTEHNIKA - ISTOK

Потврден огласувач