1 / 7
Se prodava Fiat Stilo 1.9 JTD, 85kw,116ks
2.100 €
Цената не е фиксна
22.02.2021 15:19

Кратово

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2019

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam Fiat Stilo 1.9 JTD, 85kw 116ks, 2002 godina, ekonomicen motor, so ful oprema, klima-klimatronik dvozonska, CD fabricko so dobro ozvucuvanje, centralno so daljinsko i dva kluca. Za poveke informacii javete se na telefon
Vo perfekna sostojba bez karoseriski zabeleski,motor perfekten
TAZE REGISTRIRANA DO 22.07.2021 god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077644736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам