Se prodava plac
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.01.2021 20:44

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Останато

I T N O!!! E F T I N O !!!
Se prodava plac od 1000 m2, vo periferijata na Berovo. Placot ima priklucok za kanalizacija i priklucok za voda.
Cena po dogovor.
Kontakt 078/868-676

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
078868676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам