1 / 5
Чојс-Викенд кука во населбата чекоштина!!
35 €
16.09.2022 10:46

Охрид / Охрид

Квадратура:

2250 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

Викенд куќа од 40 m2 и двор од 2250m2 ,во населба Чекоштина со прекрасен поглед на езерото и градот (ја поседува цела неопходна документација,)Викендичката е со следниов распоред:дневна соба кујна купатило и спална соба,Прекрасна и мирна локација

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Trosoben stan vo Hristo Uzunov

750 €

ЧОЈС-Trosoben stan vo Daljan na prizemje

49000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам